R4 Springen Klasse BB

Discipline springen
Type paard
Inschrijfgeld € 11
Datum 11-09-2020
Aanvangstijd 14:45

Contactgegevens

Nijnselse Ruiterdagen 2020

Nijnsel

de Nijnselse ruiters en ponyruiters (0626601859)
0615077237 (pony`s)

secretariaatdnr@hotmail.com
www.denijnselseruitersenponyruiters.nl


Mijn starts
Volg / Uitslag Nr. Start Nr. Deelnemer Paard Afstamming HC Tijd parcours Straf-punten totaal
3 Ronja Dallner Billy Balou du Rouet x Harley HC   0
1 17 Anne Fritsen Lumberto Mg Vader Onbekend   0
26 Thom van Dijck E-mail van www.olland.biz ERP van www.olland.biz HC   0
12 Gaby van der Bruggen Liverna Hampshire VDL x Faram HC   0
40 Mandy Jansen Timeless HC   0
14 Goncalo Azevedo E Silva Lord Harley VDL x Caretino HC   0
22 Ronja Dallner Coco Tangelo vd Zuuthoeve x Berlin HC   0
41 Nina Enckevort Lamborghini MG Cohinoor VDL x Cento HC   0
7 Gaby Gevers Tin Tin Thunder van de zuuthoeve HC   0
43 Cris tonies Landreau Glenfiddich VDL x Ultimo HC   0
1 Laura Hilhorst Kallipo van de Wolfsakker Denzel van t Meulenhof HC   0
2 16 Saskia Schildkamp Chaparrachik xx High Chapparal   0
2 Thom van Dijck Keisha Startrek x Harmony HC   0
11 Nina Enckevort Darry lou Diarado x Carthago HC   0
27 Gaby van der Bruggen Quanta Costa van de Vlindervallei Andiamo x Darco HC   0
32 Bas Theeuwes Kazou Don Diablo x Pacific HC   1
3 42 Sindy Van Kruisselbergen Jack Sparrow Kannan X-6261 Sbs   1
24 Monique Verhoeven Captain vinius Cartano HC   1
4 37 Marloes van Stiphout Kwantum Numero Uno   1
10 Tess Tonies iron Girl ZZ HC   2
5 38 Meike Foolen La Boom Lacoochee   4
6 39 Femke van Bentum Gicardi Hopalong Cassidy xx   4
7 5 Yvonne Van kemenade Clarino Ohorn   4
30 Goncalo Azevedo E Silva Cornetto Z Cornet's Diamond VDL x Clarimo HC   4
9 Natalia Blanco Balouvinia SV Z HC   4
18 Suzan van Gastel Cha Cha Cha Chester Z x Obourg HC   4
8 34 Julia Geers Harmorine Tangelo Van De Zuuthoeve   5
25 Gaby Gevers Umero Prinseveld Konquistador van orchid's HC   5
44 Thom van Dijck E-mail van www.olland.biz ERP van www.olland.biz HC   7
6 Thom van Dijck Keisha Startrek x Harmony HC   8
28 Belle van Breugel Locomotion Vader Onbekend HC   9
20 Micky vd Oetelaar Lestor V Vittorio x Voltaire HC   9
29 Marieke Vulders Hazelbergs Kunziet HC   9
31 Belle van Breugel Locomotion Vader Onbekend HC   10
35 Maria Jørgensen Caret Gold HC   11
15 Jari van den Biggelaar Avitcicolle Z Atomic Z x Chardonnay Z HC   11
13 Marieke Vulders Hazelberg`s Lefee HC   12
4 Mandy Jansen Hayley HC   13
45 Connie Sturgess Kensi Verdi HC   13
8 Tess Tonies Iron Girl Z Iron Man vd Padenborre x Stakkato HC   19
21 Anne Bekke L. Famose Hotspot    
33 Lydia Biemans-Janssen Hop Hop Herald VDN Z Herald III